Kabiny walk-in

Nowoczesny wystrój łazienki w ostatnich czasach to wszechstronność, minimalizm, subtelne kolory oraz bogate, ale nie przesadzone dekoracje. 

Idealnym dodatkiem do wystroju, znacząco zwiększającym wartość wnętrza łazienki jest ścianka prysznicowa walk-in. Jest ona minimalistyczna, delikatna, praktyczna i bardzo elegancka

Kabina prysznicowa w stylu walk-in, czym właściwie jest? 

Mówiąc najprościej, jest to otwarta kabina prysznicowa składająca się z jednolitych tafli grubego szkła. Główną zaletą ścianki jest jej wszechstronność zastosowania, bowiem można użyć jej w każdym rodzaju wnętrza. 

Korzyści, które przekonują
Ogromna wygoda

Łatwość wejścia pod prysznic, z powodu braku drzwi. Jest to idealne rozwiązanie dla osób mających problem z poruszaniem się. Ścianka walk-in nie posiada listew, które mogą utrudniać wejście. 

Dzięki prostocie wykonania dodatkowo w łatwy sposób możesz pomóc w myciu dziecka, jak i domowego zwierzaka. 

Prosta pielęgnacja

Tafla szkła nie posiada narożników ani uwypukleń, przez co jest łatwa w myciu. Ponadto przez swoją prostotę ścianka prysznicowa walk-in nie posiada zbyt wielu trudno dostępnych zakamarków. 

Liniowy odpływ wody natomiast zapewnia szybkie jej odprowadzanie, przez co znacząco minimalizujesz czas przeznaczony na sprzątanie. 

Dopasowanie do każdej wielkości

Ścianka prysznicowa walk-in może być dostosowana do każdej wielkości łazienki, zaczynają od tych najmniejszych, po te o naprawdę dużych gabarytach. 

Szczególnym plusem, na jaki zasługuje kabina, jest fakt, że nie trzeba aranżować łazienki pod drzwi wahadłowe, ponieważ ich nie posiada

Jak wygląda montaż?

Jest on bardzo prosty. Ścianka prysznicowa walk-in może zostać umiejscowiona między dwoma ścianami lub centralnie, w zależności od preferencji Klienta oraz możliwości pomieszczenia. 

Zadzwoń do nas, umów się na wizytę. Przyjedziemy, dokonamy odpowiednik pomiarów, ustalimy szczegóły i dopasujemy ściankę pod Twoje wnętrze. 

Bez brodzika

Ścianki prysznicowe walk-in nie posiadają brodzika. Jest nim tak naprawdę posadzka, która posiada specjalnie przystosowane liniowe odpływy wody

W momencie, gdy zdecydujesz się na ten rodzaj prysznica, wpierw dokładnie wypoziomuj posadzkę tak, by miała ona delikatny spad do odpływu. Dzięki temu woda nie będzie rozlewać się (mimo braku ściany) po całej łazience.

Formularz kontaktowy

Dane firmy:

Paweł Wita
44-323 Połomia ul. Wolności 15
NIP: 6472564948

Email:

biuro@atiw.pl

Telefon

+48 691 952 906