Polecamy piece chlebowe Witold Lorenz

Producent pieców do pizzy, kuchni ogrodowych, pieców neapolitańskich. Usługi Kamieniarskie Witold Lorenz.
https://piece-chlebowe-lorenz.pl/

Każdy piec budujemy od podstaw ręcznie, z cegieł szamotowych, na specjalnych zaprawach ogniotrwałych, ocieplony i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam aby nasze prace- zarówno piece jak i zestawy kuchni ogrodowych – były idealnie dopracowane i spełniały W 100% oczekiwania naszego klienta.
https://piece-chlebowe-lorenz.pl/

Piece zbudowane są z cegieł szamotowych i mogą być dodatkowo wykonane na mobilnym stojaku.Wielkość pieca ustalamy z klientem. Zestawy budowane są głównie ze starej, czerwonej cegły. Najpopularniejsze piece o średnicach fi 80 cm, fi 100 cm, fi 120 cm, fi 140 cm.
Piec do pieczenia chleba. Piec do pieczenia pizzy, dzień pizzy, piec do pieczenia ryb, piec do pieczenia pizzy. Piece chlebowe, piece do pieczenia pizzy, Piece do pizzy, kuchnia ogrodowa, piec neapolitański. Grill, wędzarnia, kuchnia ogrodowa, piec neapolitański oraz inne zestawy budowane są w oparciu o potrzeby indywidualne klienta.

Piecdopieczeniapizzy #piecdopieczeniachleba #piecdopieczeniaryb #dzieńpizzypiecdopieczeniapizzy #Piecechlebowe #piecedopieczeniapizzy #Piecedopizzy #PiecNeapolitanski #pieceneapolitańskie #piecedoryb #piecogrodowy #pieceogrodowe #piecemobilne #piecmobilny #mobilnypiecchlebowy #mobilnepiecechlebowe

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.